З метою формування, зміцнення та просування етичної культури у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області, усвідомлення працівниками персональної відповідальності за успіхи та репутацію Служби відновлення, зміцнення суспільної довіри через впровадження нульової толерантності (нетерпимості) до корупції та правопорушень, пов’язаних із корупцією, на виконання Антикорупційної програми Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області, затвердженої наказом Служби відновлення від 01.09.2023 р. №63 та п.36 Реєстру ризиків ( додатку 2 Антикорупційної програми), у Службі відновлення затверджений Кодекс етики та поведінки Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області.
Наказом Служби відновлення у Сумській області оновлений Порядок здійснення аналізу поточних цін на матеріальні ресурси в будівництві.
З метою мінімізації ідентифікованого корупційного ризику щодо зміни підходу до здійснення моніторингу цін у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області затверджений Порядок здійснення аналізу поточних цін на матеріальні та трудові ресурси в будівництві. Порядок відповідає вимогам Настанови з визначення вартості будівництва, затвердженої наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021.
У Службі відновлення запроваджений алгоритм під час розроблення та затвердження проектної документації на будівництво обєктів та комплексів (будов) для нового будівництва,реконструкції, реставрації, капітального ремонту.
У Службі автомобільних доріг у Сумській області проведене дослідження щодо визначення стану запобігання корупції та поточних цінностей організації
Планом заходів Державного агентства автомобільних доріг України з протидії корупції передбачено розробку та імплементацію Кодексу етики та поведінки, який буде визначати стандарти честі та поведінки, яких повинні дотримуватись державні службовці, надавати допомогу їм у дотриманні цих стандартів. Кодекс буде включати основоположні принципи взаємодії Укравтодору та підприємств, установ і організацій, що входять до сфери його управління як в середині системи, так і у взаємовідносинах із третіми сторонами.
Ключовою метою впровадження комплаєнсу є – побудова ефективної системи заходів щодо управління ризиками в основі яких – існуючі процеси та політики.
Співробітники Служби автомобільних доріг у Сумській області ознайомилися з Планом заходів Укравтодору з протидії корупції, який схвалено Керівним комітетом високого рівня з питань впровадження Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Європейським банком реконструкції та розвитку.
05 липня 2022 року відбулась нарада за участі керівників та уповноважених осіб підприємств, установ та організацій, які входять до сфери управління Укравтодору, на якій Головою Укравтодору Євгеном Кузькіним та Керуючим Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Андрієм Сутковим презентовано План заходів Укравтодору з протидії корупції.