Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Готуємо дорожню інфраструктуру Сумщини до зимого утримання

Готуємо дорожню інфраструктуру Сумщини до зимого утримання

Служба відновлення у Сумській області проводить підготовку до утримання автомобільних доріг державного значення в осінньо-зимовий період. Під час воєнного стану надзвичайно важливо зберегти проїзд транзитними логістичним коридорами області.

Наразі триває заготівля посипкового матеріалу. Загалом вже заготовлено 1600 тонн технічної солі та 28090 тонн фрикційних матеріалів та протиожеледних сумішей. Такі заходи розроблені Службою відновлення спільно з підрядними організаціями.

Роботи в даному напрямку продовжуються і до кінця листопада будуть виконані на 100% від плану.

Також триває підготовка дорожньої техніки для належного експлуатаційного утримання доріг в зимовий період. Загалом у Сумській області планується задіяти до виконання робіт 214 одиниць дорожньої техніки. Це піскорозкидачі, солерозподілювачі, автогрейдери, роторні снігоочищувачі, навантажувальна техніка тощо.

Крім цього, зараз дорожники встановлюють вздовж автошляхів зимові комплекти дорожніх знаків та пасивний снігозахист у вигляді щитів.

Нагадуємо водіям про необхідність підготовки своїх транспортних засобів до експлуатації взимку: завчасно проводьте заміну сезонних шин та дбайте про власну безпеку.