Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Оголошено торги на реконструкцію залізничного вокзалу у місті Тростянець

Оголошено торги на реконструкцію залізничного вокзалу у місті Тростянець

Тростянець - місто, що пережило місяць окупації та було звільнене наприкінці березня 2022 року. У приміщенні залізничного вокзалу було розміщено штаб російських загарбників, а у підвалі облаштована камера для тортур.

Внаслідок обстрілу важкою артилерією будівля зазнала численних пошкоджень.

 Службою відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області оголошено тендер на реконструкцію вокзалу, який реалізовуємо в межах експериментального проєкту з відновлення населених пунктів що постраждали внаслідок збройної агресії росії.

Це буде сучасний, інклюзивний простір інтегрованого вокзалу, який об’єднає поїзди, автобуси, зручний під’їзд для транспорту, автобусну стоянку та парковку для приватного транспорту.

Запропонований простір є інклюзивним – без жодної сходинки, центральний зал буде відремонтовано з урахуванням європейських стандартів: передбачено велику кількість табло, уніфікованих покажчиків та зона самостійного обслуговування куплі-продажу квитків. Під основною будівлею вокзалу буде укриття цивільного захисту.

До 01 листопада запрошуємо будівельні компанії з досвідом реалізації подібних проєктів прийняти участь у відкритих тендерних процедурах.

Відкриті торги оголошено у системі публічних закупівель Prozorro

Деталі за посиланням у першому коментарі. 

            </div>
            <div class=